سانترال و تلفن

 

بخشی از تاسیسات الکتریکی، مخابرات آن است که در مقیاس کوچک برای خانه ها، ادارات کوچک و بیشتر مغازه منتهی به تلفن می‌شود که شامل یک یا چند شماره که می‌تواند دارای تعدادی خط باشند،که در خدمات ما هدایت زیر کار و لوله گذاری آن است و اجرای به ظاهر ساده آن دارای یک سری اصول صحیح و استانداردهایی است که با توجه به اجرای آن جهت افزایش عمر و جلوگیری از ایجاد صدای نویز یا خش خش لحاظ شوند.

اما در ادارات بزرگ و برخی از کاربران تجاری بحث سانترال بوجود می‌آید با این توضیح که در ابتدا بایستی از شرکت مخابرات شماره و تعداد خطوط مورد نیاز را خواست سپس نسبت به ظرفیت دریافتی خطوط نوع سانترال با خروجی ها متناسب، منشی تلفنی، تلفن گویا، داخلی ها وشمارات تعریف و مشخص می‌شود که احتیاج به یک دستگاه سانترال و حداقل یک تلفن سانترال برای منشی و تلفن مرکزی است در صورتی که هرتلفن دیگر بخواهد از زنگ انتظار یا داخلی های دیگر استفاده کند هر دستگاه بایستی دارای تلفن سانترال باشد. این کار نیز داری یک سری استاندارد ها و قواعدی است که رعایت آنها بسیار حائز اهمیت است.

در ارگان های خیلی بزرگ علاوه بر ارتباطات درون شرکتی ارتباطات بیرون سازمانی بوجود می آید که مربوط به بحث شبکه است.

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About Author

شاهین شیرین‌زاده

shahin.shirinzadeh7@gmail.com

npp™سئو شده توسط تیم مهندسی نوین پرداز پدیده
ViCWEB™ کلیه حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به شرکت آرشیت می‌باشد. طراحی و توسعه از