آسمان مجازی

   آسمان مجازی چیست؟

آسمان مجازی نوع جدیدی از سقف های کاذب به شمار می آید که با استفاده ترکیبی با انواع دیگر سقف کاذب استفاده می شود. در این مدل می توان نوع متفاوتی از نورپردازی در محیط را اجرا و فضایی جدید ایجاد کرد.

این نوع سقف کاذب دارای ۳ بخش کلی است که شامل سازه ی نورپردازی ، سقف کاذب و تایل آسمان مجازی می باشد

۱- سازه ی نورپردازی

برای زیبا جلوه دادن این مدل سقف کاذب ،‌نورپردازی درست می تواند نقش اساسی را ایفا کند ، و اولین بخش آسمان مجازی است که به سقف اصلی وصل می شود و با استفاده از لامپ های مخصوص نور لازم را تامین می کنیم.

۲- سازه سقف کاذب

بعد از سازه نورپردازی با یک فاصله ی اصولی از سازه ی نورپردازی نصب میگردد. این سازه دارای تنوع بسیاری در نوع و قیمت است که بسته به بودجه ی کارفرما متفاوت می باشد. اجرا بدین شکل است که فضای مورد نظر با یک نوع از سقف کاذب ایجاد می شود  و در فضایی که آسمان مجازی اجرا می شود از سازه سپری استفاده می کنیم. در مرحله ی آخر تایل آسمان مجازی که انتخاب شده نصب می گردد. و حالا آسمانی با طرح مورد علاقه ی شما داریم!

۳- تایل آسمان مجازی

وجهی که این سازه را متمایز کرده همین تایل می باشد چون دارای طرح هاو رنگ های گوناگون است ، از آسمان صاف یا ابری گرفته تا طبیعت و حتی طرح پیشنهادی شما ! تعداد تایل ها به اندازه ی فضا بستگی دارد. بعد از انتخاب طرح توسط کارفرما ، تایل ها به سادگی کنار هم نصب می شوند.

پنجره مجازی

پنجره مجازی بخشی دیگر از ایجاد فضایی جدید در منزل ، دفتر کار و … میباشد که دید افقی جدیدی به انسان می دهد. نحوه ی اجرای آن مانند آسمان مجازی می باشد ولی به جای سقف ، بر روی دیوار طرح دلخواه خودتان را می بینید

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About Author

شاهین شیرین‌زاده

shahin.shirinzadeh7@gmail.com

npp™سئو شده توسط تیم مهندسی نوین پرداز پدیده
ViCWEB™ کلیه حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به شرکت آرشیت می‌باشد. طراحی و توسعه از